Poradnik "Bezpieczny wypoczynek"

W trosce o bezpieczeństwo dzieci w czasie wakacji, Urząd Transportu Kolejowego prowadzi liczne działania promujące bezpieczeństwo i właściwe postawy wśród najmłodszych pasażerów i uczestników ruchu. Jednym z takich działań jest ogólnopolski projekt informacyjno-edukacyjny pn. Kampania Kolejowe ABC, którego celem jest propagowanie zasad bezpieczeństwa oraz wzorców odpowiedzialnego zachowania na terenie infrastruktury kolejowej – patronat nad projektem objął Minister Edukacji Narodowej.

Przed rozpoczęciem wakacji Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

Więcej informacji na stronie www.men.gov.pl

W artykule na stronie MEN znajdziecie Państwo informacje na temat wielu innych przydatnych stron, których celem jest zwiększenie świadomości na temat bezpiecznego wypoczynku oraz przekazanie istotnych informacji z nim związanych.

Poradnik do pobrania

Niektórym może przydać się gotowa już lista rzeczy niezbędnych do spakowania dla dziecka.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami na stronie http://www.bezpieczny-przejazd.pl/o-kampanii/zoltanaklejkaplk, gdzie zamieszczone są informację na temat kampanii "Szlaban na ryzyko"

Zachęcamy do lektury!

Biuletyn Informacji Publicznej

Uwaga: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o plikach cookies